Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice, małopolskie

  • 3 000 zł
  • 58,51 m²
  • 51,27 zł/m²

Zdjęcie

Beata Skowron-Pę...

Skontaktuj się

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice, małopolskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

3 000 zł

58,51 m²

51,27 zł/m²

Mieszkanie Czarnochowice

Zaktualizowane: 10 maja 2026

3 000 zł 58,51 m² 51,27 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 58,51 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (7 m²)
  • Opłaty uzupełniające: 452 zł, kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz, siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia urządzony, nowoczesny 3 pokojowy apartament z tarasem na osiedlu Wieliczka Park w Czarnochowicach o powierzchni 58,51 m2 przygotowany w wysokim standardzie wykończenia.
Powierzchnia tarasu 6,97 m2. Blok z windą, piętro 4/4. Zostań jego pierwszym najemcą!
Apartament wyposażony jest we wszystkie niezbędne udogodnienia i meble, dostępny od zaraz. (...)

Agent

Beata Skowron-Pędzich

606 927...

606 927 688

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.